| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Yes |
| Usb Number: | 2 |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| Model | TE4-1519 |
| Input Voltage | DC 12V or 24V |
| Output | DC 12V or 24V max 10A |
| USB output | 5V 3.4A max |
| Fuse | Replaceable 10A fuse |
| Material | ABS plastic, copper wire |
| Cable length | 60cm (can be customized) |

OEM
CERTIFICATES