|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Yes |
| Warranty: | 1 Year |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Newest 2 in 1 car cup warmer and cooler, car cup holder coffee warmer drink cooler perfect car tumbler holder for commuter/road Tripper
Description
| Model | TE1-0470 |
| Rated Input Voltage | DC12V |
| Rated Power | 36W |
| Capacity | 330-500ml cans or bottles |
| Dimensions | 89*89*233mm |






OEM
CERTIFICATES
We have many certificates, such as cETL, PSE, GS, TUV, CE, RoHs, PAHs, REACH. And we have 200+ patents and 600+ different kinds of high quality products