|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Yes |
| Warranty: | 1 Year |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
AC110V/220V Smart Cup, 2 in 1 Intelligent Cooler Warmer Car Truck Coffee Drink Cooling Heating Cup Travel Outdoo
Dual Input: AC110V/ 230V| Model | TE1-0471 |
| Rated Input Voltage | AC105-125V, 60Hz or AC220-240V, 50Hz |
| Rated Power | 36W |
| Capacity | 330-500ml cans or bottles |
| Dimensions | 89*89*233mm |




OEM
CERTIFICATES
We have many certificates, such as cETL, PSE, GS, TUV, CE, RoHs, PAHs, REACH. And we have 200+ patents and 600+ different kinds of high quality products